بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص به دنیا می آیند

1. بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص به دنیا می آیند - آکا

20 سپتامبر 2016 آکاایران: بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص به دنیا می آیند. آکاایران: به گزارش آکاایران: مواد مخدر شیشه در چند سال گذشته بسیار معروف و مورد استفاده 

2. بعضی ها معتاد به دنیا می آیند - آفتاب

5 فوریه 2011 تأثیر اعتیاد مادران باردار بر نوزادان در گفتگو با دکتر مریم ویسی زاده ممکن است جفت از بین برود و معمولا نارس به دنیا می‌آیند، ‌یا وزن‌ و قدشان کمتر اگر در ماه‌های اول هنوز شیشه مصرف کرده، بی‌شک بر سلول‌های مغزی نوزاد اثر گذاشته است. وضعیت کبدی بچه تاثیر زیادی در ترک دارد وقتی دوز فنوباربیتال را بالا 

3. تأثیر اعتیاد مادران باردار بر نوزادان

یعنی حتی اگر مادر هم چیزی نگوید، از حالات بچه می توان متوجه شد که مادر معتاد است. نوزادانی که مادران آنها به گروه آمفتامین ها معتاد هستند، آسیب زیادی می بینند. ممکن است جفت از بین برود و معمولا نارس به دنیا می آیند، یا وزن و قدشان کمتر از حالت اگر در ماه های اول هنوز شیشه مصرف کرده، بی شک بر سلول های مغزی نوزاد اثر گذاشته است.

4. تاثیر مصرف مواد مخدر شیشه در 10 ماه + عکس

مواد مخدر شیشه که متاسفانه به تصور لاغر شدن افراد چاق بدون عواارض و نشانه !!!! بیشتر توسط زنان مصرف میشود عواقب جبران ناپذیری دارد و گاه مصرف کنندگان بر اثر 

5. مضرات شیشه | مجله پزشکی دکتر سلام

بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص به دنیا می آیند. مواد مخدر شیشه در چند سال گذشته بسیار معروف و مورد استفاده بود و الان باز هم در میان مردم رایج است.یکی …

6. اعتیاد و تاثیر مواد بر روی زنان باردار | درمان اعتیاد زنان | ترک اعتیاد

28 نوامبر 2016 همچنین ضروری است از هر چیزی که برای او یا بچه اش مضر است اجتناب کند . تاثیر مستقیم و غیر مستقیم مواد در دوران بارداری احتمال اینکه نوزاد به دارو و سقط جنین و یا ناقص الخلقه نمودن جنین خواهد شد و یا به دنیا آوردن نوزاد کم وزن نوزادی که از مادر وابسته به مواد به دنیا می آید به عوارض زیر از جمله : لرزش ، گریه های 

7. اعتیاد مادر بر سلامت روانی فرزندان تاثیر مستقیم دارد | سرسره

تاخیر در زدن واکسن های کودک چه عوارضی دارد؟ قطعا در زمان ورود فرزند به دنیا اولین طرحواره، طرحواره مکیدن سینه مادر و شیر خوردن می‌باشد حالا علی‌الخصوص مادر ست اما متاسفانه تمام این طرحواره‌ها به صورت ناقص در فرزندان شکل می‌گیرد. است مثلا اگر مادری به سیگار اعتیاد دارد نسبت به مادری که به حشیش و شیشه و… . COM می باشد .

8. ﺑﻪ ﻣﻮاد در ﺑﺎرداري، ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ واﺑﺴﺘﮕﯽ راﻫﻨﻤﺎي ، ﺷﯿﺮدﻫﯽ و ﻧ - معاونت درمان

ﻣﻮاردي از ﻣﺮگ ﻣﺎدران ﻣﻌﺘﺎد ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﻣﺴﻤﻮﻣﯿﺖ ﺑﺎ ﻣﻮاد و ﯾﺎ ﺑﻪ ﻮل زﻧﺪﮔﯽ را از او ﺳﻠﺐ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ . از اﯾﻦ. رو. ﺣﻤﺎﯾﺖ. ﻫﺎي رواﻧﯽ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ در درﻣﺎن زن. ﺑﺎردار. ﻣﻌﺘﺎد .. دﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ آن. ﻫﺎ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ . ﻣﺖ. آﻣﻔﺘﺎﻣﯿﻦ. (. Methamphetamine. ): ﻣﺖ. آﻣﻔﺘﺎﻣﯿﻦ ﺑﺎ ﻧﺎم ﺧﯿﺎﺑﺎﻧﯽ. « ﺷﯿﺸﻪ. » .. ﻫﻨﻮز ﻧﺎﻗﺺ اﺳﺖ وﻟﯽ ﺑﺮﺧﯽ اﺻﻮل ﯾﮏ ﺧﺒﺮ ﺧﻮب اﯾﻦ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﻮزادي ﮐﻪ از ﻣﺎدري ﮐﻪ ﻣﺘﺎدون ﻣﺼﺮف ﻣﯽ. ﮐﻨﺪ ﺑﻪ دﻧﯿﺎ ﻣﯽ. آﯾﺪ ﺑﻪ اﻧﺪا. زه.

9. راه های پیشگیری از تولد نوزاد ناقص - نمناک

نوزادان ناقص و جلوگیری از تولد نوزاد ناقص و عوامل موثر بر تولد نوزاد ناقص را در مواردی مانند اختلالات ژنتیکی وابسته به کروموزوم ها یا ژن ها یا عوامل محیطی اعم از تغذیه مادر به خانواده ای که یک فرزند با ناهنجاری های ژنتیکی به دنیا می آورد، نباید اتهام ژنتیک و آزمایش های لازم مشخص شود این خانواده توانایی داشتن بچه های سالم را دارد.

10. بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص به دنیا می آیند - آکا

لیلی نکوهش گفت: علاوه براین، نوزادانی که از مادران معتاد به شیشه بدنیا می آیند دارای سندروم اعتیادند و باید پس از تولد حتما در یک دوره 21 روزه، تحت درمان سم زدایی قرار بگیرند.

11. بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص به دنیا می آیند

کارشناس و درمانگر اعتیاد گفت: نوزاد مادر معتاد به شیشه، دچار ناهنجاری های جسمی و یا تغییرات شکلی می شود و اغلب، زودتر از موعد و با وزنی پایین وغیرطبیعی به دنیا می آید.

12. مادر معتاد: بچه‌ام را می‌فروشم؛ می‌خرید؟+عکس - مجله اینترنتی

راحت می‌گوید که «مرده دنیا آمد»، انگار مرده و زنده بودنش یکی بوده. مخدرها و مخصوصا شیشه وزن جنین را کم می‌کنند. مادران شیشه‌ای نوزاد نارس به دنیا می‌آورند.

13. آمار نگران‌کننده‌ی کودکان معتاد - ایسنا

مادران معتاد برای کسب «نشئگی» و خاموش کردن کودک از بی‌قراری‌ها، به او مواد مخدری مانند شیشه و تریاک می‌خورانند تا به تصور خودشان همیشه در آرامش باشند.

14. بچه‌های مستعد اعتیاد 10 ویژگی دارند - آکا

بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص به دنیا می آیند; کودکان مادران سیگاری چه سرنوشتی دارند؟ مصرف کنندگان شیشه چه علائم و نشانه هایی دارند؟

15. از ختنه ناقص تا مجدد - واضح

بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص به دنیا می آیند مواد مخدر شیشه در چند سال گذشته بسیار

16. مادران معتاد, فرزندان معتاد پرورش می دهند

پرورش کودکان معتاد, اتفاقی غیر قابل باور اما در جامعه ایرانی در حال رخ دادن است کودکانی که والدین و به خصوص مادرانی معتاد دارند و نا خواسته مصرف می کنند آنچه را که مادر معتاد به شیشه و کراک مصرف می کند

17. مادران معتاد، فرزندان معتاد پرورش می دهند | سايت تخصصي

کودکی که از مادر معتاد متولد می شود، به دلیل این که از خون مادر تغذیه می کند، طبیعی است که معتاد شود؛ بسیاری از کودکانی که مادران معتاد دارند، معلول هستند.

18. تأثیر اعتیاد مادران باردار بر نوزادان

اکثریت قریب به اتفاق آنها هم بعد از اینکه به هوش می آیند، انکار می کنند و می گویند اصلا مصرف نکرده اند؛ حتی وقتی ما علائم آن را در بچه می بینیم.

19. خود کشی سرباز در فیرورق - oaudiovideo.com

دانلود هدیه خانم سالار منش به استاد رشیدی (فیلم) بچه های مادران معتاد به شیشه ناقص دنیا می آیند آکا

20. هر 19 دقیقه یک نوزاد معتاد به مواد مخدر در آمریکا به دنیا

هر ۱۹ دقیقه یک نوزاد معتاد به مواد مخدر در آمریکا به دنیا می‌آید این نوزادان اگر خوش‌شانس باشند تنها سندرم

21. (16+) واقعیات تکان‌دهنده زندگی زنان معتاد - ایسنا

بچه‌های خوابگاه در مورد او می‌گفتند که دوست دارد تیپ مردانه بزند و مثل مردها رفتار کند.

22. بیشترین کودک معتاد در خراسان رضوی/ دسترسی کودکان تهران و

حتی بسیاری معتاد به دنیا می‌آیند.بدتر از آن،خیلی از آنها،نمی‌دانند که معتاد هستند و زمانی که متوجه آن شده‌اند، شوکه و بسیار ناراحت شده‌اند.

23. حراج زنان معتاد و کارگر جنسی در ایران /تصاویر

کار‌شناس ایدز اداره بهداشت استان مازندران می‌گوید «فروش کودکان میان گروهی از زنان حاشیه شهرهای آمل و ساری به یک مسأله جدی تبدیل شده است». آن‌ها معتاد و

24. اصول درمان اعتیاد به مواد مخدر

مادران معتاد. آمار مادران معتاد به شیشه از همه بیشتر است. بعد کراکی‌ها و در نهایت تریاک که کم و بیش بینشان پیدا می‌شود.. شیشه یکه تاز آمار مصرف مواد است.

25. از ۷ میلیون تومان به بالا: درآمد فروش بچه در شمال ایران!

آنها معتاد و کارگر جنسی‌اند؛ شیشه می‌کشند، باردار می‌شوند و برای اینکه مخارجشان را تامین کنند بچه‌هایشان را می‌فروشند.

26. مادران معتاد، فرزندان معتاد پرورش می دهند – روزنامه پزشکی

مادران معتاد، فرزندان معتاد پرورش می دهند مطالب اجتماعي , ترک اعتیاد , روی خط خبرگزاری ها «با توجه به آمار ۲ میلیون معتاد می توانم بگویم در کشور ما ۴ میلیون معتاد وجود دارد.

27. آمار نگران‌کننده‌ی کودکان معتاد

مادران معتاد برای کسب «نشئگی» و خاموش کردن کودک از بی‌قراری‌ها، به او مواد مخدری مانند شیشه و تریاک می‌خورانند تا به تصور خودشان همیشه در آرامش باشند.

28. کلید ترک اعتیاد شیشه و بهشت زیر پای مادران است

چه کسی برای معتادان به مخدر شیشه بیشتر دل می سوزاند ؟ معتاد به شیشه که خودش از دنیا غافل است برای او همه عشق ها بجز عشق شیشه به پایان رسیده است.

29. مادران معتاد و بحران پیش رو

مادران معتاد و بحران پیش رو . اگر مادر معتاد باشد و باردار گردد نوزاد هم معتاد خواهد بود و اگر مادری فرزند داشته باشد و به مصرف مواد مشغول باشد کودک از لحاظ روانی و تربیتی تباه می گردد. اعتیاد مادران بر روحیه فرزندانشان

30. شیرخواران شیره ای؛ آمار و ارقامی از نوزادان معتاد

مجله جامعه پویا - اسماعیل زندیه: بر اساس گفته های مسئولان وزارت بهداشت سالانه حدود 70 هزار نوزاد معتاد در ایران به دنیا می آید.

31. آمار نگران‌کننده‌ی کودکان معتاد

آمار‌ها می‌گوید که اعتیاد در زنان ایرانی ریشه می‌دواند و آنگونه که آمار رسمی ستاد مبارزه با مواد مخدر نشان می‌دهد، شمار رسمی آن‌ها به ۲۷۰ هزار نفر و شمار غیر رسمی شاید به ۱۰ برابر هم رسیده باشد.

32. تاثیر مواد مخدر روی جنین، هیولاهای در کمین | مجله نی نی سایت

نی نی سایت: کارشناسان معتقدند نوزادانی که از یک مادر معتاد و مصرف کننده مواد مخدر به دنیا می‌آیند در معرض خطر مرگ ناگهانی، مشکلات جسمی حرکتی و مشکلات مغزی هستند. البته این موارد مربوط به نوزادانی است که فرصت به دنیا

33. آمار نگران‌کننده‌ی کودکان معتاد | kar-online - کار آنلاین

کودکی که از مادر معتاد متولد می‌شود، به دلیل این که از خون مادر تغذیه می‌کند، طبیعی است که معتاد شود؛ بسیاری از کودکانی که مادران معتاد دارند، معلول هستند.

34. ماجرای اعتیاد خواهران پنج شش ساله در بومهن پردیس - Gooya News

یکی از مربی‌ها دو بادکنک به بچه‌ها می‌دهد و آنها در طول مدت حضور ما سرگرم بادکنک‌ها هستند، اما حتی حین بازی‌ هم مدام به آغوش ما می‌آیند و بوسه به گونه‌هایمان می‌زنند.

35. روایتی تکان‌دهنده از پدیده "فرزندفروشی" در کشور | توانا

از طرف دیگر بچه‌هایی که از این زنان به دنیا می‌آیند، دچار آسیب‌های زیادی‌اند؛ نداشتن شناسنامه، سوء تغذیه، مشکلات درمانی، انتقال بیماری‌های مادر به کودک مانند ایدز و البته وجود نداشتن

36. بچه‌های این محله یا معتادند یا ساقی - آسیب های اجتماعی

وسایل بازی بچه‌هاست و وجود بچه‌ها اما در اینجا انگشت‌شمار نیست. جلوتر که می‌رویم به کال می‌رسیم. به غیر از بچه‌ها کسی نیست، اما اثر وجود تعدادی از معتادان به چشم می‌خورد.

37. زنان باید چند ماه قبل از بارداری تا پایان دوران شیردهی به

خودم معتاد هستم و قصد ترک دارم. خودم معتاد نیستم و قصد کمک به عزیزی را دارم.

38. محله‌هایی که به سرتاسر ایران «آدم» صادر می‌کنند/روایتی

از طرف دیگر بچه‌هایی که از این زنان به دنیا می‌آیند، دچار آسیب‌های زیادی‌اند؛ نداشتن شناسنامه، سوء تغذیه، مشکلات درمانی، انتقال بیماری‌های مادر به کودک مانند ایدز و البته وجود نداشتن

39. نوزاد تازه وارد به خانواده های معتاد

بنابراین باید به فکر درمان این قشر بود٬ چرا که نجات نوزادانی که مادران معتاد به دنیا می‌آیند احتیاج به یک سانتر بیمارستانی ویژه دارد.

40. 99 درصد نوزادان معتاد، معتاد می‌مانند - سلامت اجتماعی

این را باید در نظر گرفت زنی که باردار است و معتاد، معمولا برای زایمان به بیمارستان مراجعه نمی‌کند و تعداد زیادی از این زنان بچه‌ خود را در خانه به ‌دنیا می‌آورند.

41. بیشترین کودک معتاد در خراسان رضوی/ دسترسی کودکان تهران و

حتی بسیاری معتاد به دنیا می‌آیند.بدتر از آن،خیلی از آنها،نمی‌دانند که معتاد هستند و زمانی که متوجه آن شده‌اند، شوکه و بسیار ناراحت شده‌اند.

42. 54 درصد کودکان، اجباری معتاد می‌شوند - تابناک | TABNAK

بسیاری از آنها ناخواسته به اعتیاد گرفتار شده‌اند. حتی بسیاری معتاد به دنیا می‌آیند. خیلی از آنها نمی‌دانند که معتاد هستند و زمانی که متوجه می‌شوند شوکه و بسیار ناراحت می‌شوند.

43. اگر در خانواده معتاد به شیشه یا کراک دارید ببینید/تصاوير +١٨

به گزارش پارسینه ، درگیری با مشکلاتی که مواد مخدر موجب می شود یکی از دشوارترین مسایلی است که یک خانواده با آن روبروست. در زیر پرسشهایی مطرح شده که اغلب خانواده ها در صدد یافتن پاسخ های جامعی برای آنها هستند.

44. نگاه نقادانه: داستانی تکان‌‌دهنده از زندگی زنان معتاد در تهران

برخی از مددجویان هم به واسطه روابط عاطفی‌ای که با یک مرد داشته‌اند به سمت مواد گرایش پیدا کرده‌اند و تعداد کمی از آنها به خاطر لاغر شدن معتاد به شیشه شده‌اند.

45. تنها راه به دنیا آمدن نوزاد سالم از مادر معتاد به تریاک

شفاآنلاین>سلامت>درمانگر اعتیاد گفت: مصرف داروی متادون و در عین حال تحت نظر و کنترل پزشک، تنها راه به دنیا آمدن نوزاد سالم از مادر معتاد به تریاک است.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 612
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 7
بازدیدکنندگان دیروز : 6
بازدید امروز : 19
بازدید دیروز : 15
کل بازدیدکنندگان : 668
کل بازدیدها : 2804